KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7919655
*
nr 791 9655
Blandteknik
2 st, Indien, 27x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 17:06:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 11:47:19
1
700 kr
19/11 16:58:35
2
800 kr
19/11 17:01:07
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Blandteknik
nr 791 9655
Blandteknik
2 st, Indien, 27x19
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/11 11:47:19 | 1 | 700 kr |
| 19/11 16:58:35 | 2 | 800 kr |
| 19/11 17:01:07 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



